Subota, 31. 03. 2012.

Uspjeh belomanastirskog Boćarskog kluba "Vid"

Treće mjesto na jakom turniru u ČepinuTreće mjesto na jakom turniru u Čepinu

U subotu, 31. III. 2012. godine, belomanastirski Boćarski klub "Vid" sudjelovao je na 3. memorijalnom turniru u boćanju "Borislav Periša – Peki" u Čepinu i u vrlo jakoj konkurenciji osvojio treće mjesto. Sudionici turnira, pored domaćeg BK "Čepin", bili su BK "FEŠK" iz Feričanaca, BK "Ivankovo" iz Ivankova, BK "Mačkamama" iz Osijeka, BK "Olimpija" iz Osijeka, BK "Sarvaš" iz Sarvaša i BK "Sveti Luka" iz Josipovca.

Boćarski klub "Vid" u prvoj je utakmici pobijedio "Mačkamamu" rezultatom 9 : 4, a u drugoj "FEŠK" rezultatom 8 : 4. U polufinalu je izgubio od domaćina, BK "Čepin" rezultatom 11 : 5. U utakmici za treće mjesto pobijedio je "Olimpiju" rezultatom 13 : 4 i time osvojio pehar za treće mjesto. Za BK "Vid" igrali su: Bariša Boras, Kristijan i Pero Vrhar te Petar Zelić.