Subota, 23. 03. 2013.

Župan Šišljagić posjetio Boćarski klub "Vid"

Župan Vladimir Šišljagić i Bariša BorasŽupan Vladimir Šišljagić i Bariša Boras

(Fotoalbum se može vidjeti ovdje)

U subotu, 23. III. 2013. godine, s početkom u 19 sati, u Velikoj vijećnici Grada Belog Manastira održana je osnivačka skupština temeljnog ogranka HDSSB-a za Beli Manastir, kojoj je prisustvovao i osječko-baranjski župan Vladimir Šišljagić. Prije skupštine on je, s Jadrankom Sabljak, kandidatkinjom za gradonačelnicu Belog Manastira na skorim lokalnim izborima, i Sašom Forgićem, voditeljem svoga kabineta, posjetio belomanastirski Boćarski klub "Vid" na Boćalištu "Langova bara" u Betonskoj ulici.

Uz brojne članove BK "Vida", župana Šišljagića dočekao je predsjednik kluba Bariša Boras, koji je župana upoznao s klupskim aktivnostima i pokazao mu četiri boćarske staze te klupske prostorije koje se sastoje od nekoliko – kontejnera. Predsjednik kluba prenio je županu molbu da Osječko-baranjska županija pomogne asfaltiranje boćarskih staza na "Langovoj bari", što od BK "Vida" traži Boćarski savez kako bi igralište u Belom Manastiru bilo propisno opremljeno za ligaške boćarske utakmice.